Pokazy iluzji na eventach firmowych- zaproś magię na swoją imprezę

Pokazy iluzji na eventach, imprezach firmowych, integracyjnych,
konferencjach, jubileuszach, bankietach, galach…

Jeżeli planują Państwo niezwykłe wydarzenie i cenią perfekcyjną realizację, szukają magicznej rozrywki na najwyższym poziomie, mają wysokie wymagania i stawiają na profesjonalizm, klasę i rzetelność to serdecznie zapraszamy do współpracy z iluzjonistą.

Niezależnie od tego czy organizowana jest wystawna uroczystość dla kilkusetosobowej widowni czy kameralny bankiet lub niewielka impreza integracyjna, dostosujemy pokaz iluzji do charakteru, oczekiwań i potrzeb danego przedsięwzięcia.

Magiczne show iluzjonista Rafał Mulka

Za sprawą magii impreza firmowa lub jubileusz w firmie zostanie zapamiętany jako intrygujący, niezwykły i magiczny. Nasze pokazy magii na eventach firmowych fascynują gości, integrują pracowników dając gwarancję sukcesu każdego wydarzenia.

Magiczne pokazy Beskidzkiego Teatru Iluzji to połączenie ponad dwudziestoletniego doświadczenia scenicznego, czyli zarówno własnych autorskich efektów magicznych jak i trików wykonywanych przez największych iluzjonistów na świecie.

W naszych zaczarowanych programach nowoczesna iluzja przenika się z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, tworząc wspólnie z widownią zaskakujące, niesamowite, interaktywne, magiczne show będące połączeniem dobrej zabawy, magii z najwyższej półki oraz różnorodnych stylów iluzji.

Pokaz iluzji Rafał Mulka eventy

Błyskawiczne metamorfozy, lewitacje, przenikanie przez ciało, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły i róże, zjawiskowe pojawienie śniegu, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory artystyczne sprawią, że zebrani goście z ogromnym zainteresowaniem i zachwytem będą uczestniczyć w prezentowanym show.

Szeroki repertuar, wieloletnie doświadczenie iluzjonisty Rafała Mulki szlifowane podczas współpracy z setkami firm w całym kraju, elegancja i inteligentny humor sprzyjający integracji wszystkich gości będą gwarancją niesamowitych wrażeń czyniąc Państwa wydarzenie firmowe niezwykłym i niepowtarzalnym.

Występ profesjonalnego artysty sztuki iluzji podczas imprezy firmowej to ciekawa koncepcja dla zaproszonych klientów, pracowników czy gości. Nasze Magiczne show wyróżnia oryginalność, zaangażowanie całej ekipy oraz doskonała zabawa.

Artystyczne pokazy magii

Niezależnie czy event odbywa się w Warszawie, Katowicach, Bielsku- Białej, Łodzi, Wrocławiu czy Zakopanem przyjedziemy do Państwa z naszą Beskidzką magią aby uatrakcyjnić całe wydarzenie i sprawić by uczestnicy dali się porwać w czarodziejską podróż do świata magii.

Każdy organizator imprezy dla pracowników pragnie aby odznaczała się ona oryginalnością, pozostała na długi czas w pamięci uczestników oraz wywarła na nich pozytywne wrażenie. Dobrze zaplanowana i zaprezentowana atrakcja wieczoru, wpływa na pozytywny odbiór i zapamiętywalność przez jej uczestników. Pomaga zintegrować grupę, pozwala im odpocząć po trudach pracy oraz odprężyć umysł.

Jeśli zatem szukając artysty na swój event Pomyślałeś o profesjonalnym pokazie iluzji to doskonale Trafiłeś !!!

Zapraszamy do magicznej współpracy

Beskidzki Teatr Iluzji www.rafalmulka.pl

tel. 504-98-94-97 Iluzjonista Rafał Mulka

Opublikowane przez iluzjonistarafamulka

Zapraszamy w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych– świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w którym od ponad dwudziestu już lat za pomocą pokazów iluzji zaskakujemy widzów magicznymi efektami, tworząc pełne niewyobrażalnych emocji spektakle magiczne. Zapraszamy do współpracy podczas eventów, imprez firmowych, wesel czy wszelkich wydarzeń artystycznych podczas których półfinalista programu Mam Talent, jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, twórca Beskidzkiego Teatru Iluzji- iluzjonista Rafał Mulka będzie najlepszą artystyczną atrakcją.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: