Pokazy Iluzji Dla Dzieci

Dlaczego Dzieci Kochają Magię ?

Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a dzięki swej kreatywności potrafią w prosty sposób przenieść się do wyimaginowanego świata fantazji, marzeń i czarów. Najmłodsi widzowie to najbardziej wymagająca i szczera publiczność, która żywo i emocjonalnie reaguje na otaczający ją świat.

Sceniczne pokazy iluzji dla dzieci i młodzieży

Pokazy iluzji dla dzieci są niezwykłym wydarzeniem pozwalającym wkroczyć do krainy baśni i magii.

Iluzjonista Rafał Mulka dzięki blisko 25-letnimu doświadczeniu w zawodzie potrafi sprawić że pokaz magii będzie niezapomnianą, interaktywną przygodą dla młodych widzów, wyzwalającą mnóstwo silnych emocji przeżywanych jeszcze przez długi czas po uczestnictwie w zaczarowanym przedstawieniu.

Spektakle iluzjonistyczne dla dzieci trwają najczęściej od 40 do 60 minut co jest optymalnym czasem pozwalającym im skupić pełną uwagę na prezentowanych etiudach magicznych, czynnie uczestniczyć w programie, poszukiwać rozwiązań i wyjaśnień niemożliwych cudów których są świadkami.

Iluzjonista Rafał Mulka w scenicznym przedstawieniu magicznym

Pokazy iluzji dla dzieci są doskonałą atrakcją na urodziny, komunie, wesela.

Idealnie sprawdzą się też jako przedstawienie dla przedszkolaków czy dzieci w szkole.

Pokaz Iluzjonisty jako Urodzinowa Niespodzianka !
Magia dla dzieci – wirujący śnieg

Magiczne spotkanie ze sztuką iluzji jest ciekawym i efektownym wypełnieniem i uatrakcyjnieniem czasu podczas przyjęcia urodzinowego. Solenizant wraz z przyjaciółmi zostanie zabrany w niesamowitą podróż do świata czarów. Dzieci poznają również sekrety sztuk magicznych, które pozwolą im oczarować znajomych czy rodziców.

Warsztaty Iluzji Dla Dzieci
Warsztaty iluzjonistyczne dla dzieci

Warsztaty iluzji dla dzieci polegające na nauce prostych sztuczek magicznych są kreatywną zabawą, rozwijającą myślenie i doskonalącą cierpliwość. Proste efekty magiczne gumkami, kubkami lub kartami pozwolą zaskoczyć swoich rówieśników i sprawić że każdy będzie mógł uwierzyć w czary.

Nauka iluzji jest oczywiście dostosowana do wieku dzieci tak aby uczestnicy byli w stanie powtarzać za iluzjonistą poszczególne triki magiczne.

Przedstawienie Magiczne dla Dzieci w Przedszkolu i Szkole
Przedstawienia w przedszkolach i szkołach

Specjalne zaczarowane show „Zostań czarodziejem z Akademią Magii” dostosowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, gwarantujące niezapomniane przeżycia.

Spotkanie z artystą sztuki iluzji znanym z programu telewizyjnego Mam Talent, tworzącym magiczne spektakle wystawiane w Centrach kultury, występującym na co dzień na prestiżowych eventach oraz imprezach firmowych będzie niezwykłym wydarzeniem dla małych widzów.

Połączenie ponad dwudziestoletniego doświadczenia w tworzeniu magicznych spektakli dla dzieci i iluzji scenicznej z w pełni interaktywnymi warsztatami magicznymi opartymi na autorskim projekcie Akademia Magii sprawi, że każde dziecko będzie mogło poczuć się prawdziwym czarodziejem oraz kontynuować naukę wielu sztuczek magicznych już samodzielnie w domu.

Rozdzielanie i lewitacja tułowia- iluzjonista Rafał Mulka

Podczas przedstawienia dzieci nie tylko dowiedzą się do czego służy czarodziejska różdżka i jak z nią czarować, ale także nauczą się kilku trików które rozwiną ich koordynację ruchowo przestrzenną i wyobraźnię, lecz przede wszystkim z zachwytem będą podziwiały profesjonalne efekty magiczne takie jak zjawiskowe wyczarowanie śniegu, latający stół czy autorskie rozdzielanie i lewitację tułowia – niezwykły efekt magiczny prezentowany w półfinale programu Mam Talent.

Chcesz zapewnić milusińskim mnóstwo niezapomnianych przeżyć, uśmiechu i dobrej zabawy ?

Pragniesz aby dzieci były zdumione i oczarowane pokazem iluzjonisty?

Kształtowały kreatywność i zręczność młodego widza…

Zaproś profesjonalnego Iluzjonistę do współpracy!

www.rafalmulka.pl

Zadzwoń i zamów pokaz magii dla dzieci 504-989-497

Opublikowane przez iluzjonistarafamulka

Zapraszamy w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych– świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w którym od ponad dwudziestu już lat za pomocą pokazów iluzji zaskakujemy widzów magicznymi efektami, tworząc pełne niewyobrażalnych emocji spektakle magiczne. Zapraszamy do współpracy podczas eventów, imprez firmowych, wesel czy wszelkich wydarzeń artystycznych podczas których półfinalista programu Mam Talent, jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, twórca Beskidzkiego Teatru Iluzji- iluzjonista Rafał Mulka będzie najlepszą artystyczną atrakcją.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: