Blog

Magiczna pasja

Pokazy Iluzji Dla Dzieci

Dlaczego Dzieci Kochają Magię ? Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a dzięki swej kreatywności potrafią w prosty sposób przenieść się do wyimaginowanego świata fantazji, marzeń i czarów. Najmłodsi widzowie to najbardziej wymagająca i szczera publiczność, która żywo i emocjonalnie reaguje na otaczający ją świat. Pokazy iluzji dla dzieci są niezwykłym wydarzeniem pozwalającym wkroczyć do krainyCzytaj dalej „Pokazy Iluzji Dla Dzieci”

Czym różni się Magik od Iluzjonisty ?

Wiemy, że iluzja to sztuka oszukiwania ludzkich zmysłów. Złudzenie magii powstaje w głowie widza, który jest w stanie zaakceptować fakt, iż to co z pozoru nierealne może stać się prawdziwe. W społeczeństwie funkcjonuje kilka pojęć stosowanych wymiennie określających osoby parające się sztuką magiczną. Najczęściej spotykane to „Magik” i „Iluzjonista”i choć wydawać by się mogło, żeCzytaj dalej „Czym różni się Magik od Iluzjonisty ?”

Drukowanie pieniędzy receptą na kryzys? – Akademia Magii Reaktywacja iluzjonista Rafał Mulka

Pieniądze szczęścia nie dają ? Czy rzeczywiście tak jest ? Pieniądze są powszechnym „środkiem wymiany” w transakcjach sprzedaży. Nie ulega wątpliwościom, że są one nam niezbędne do życia.Środki materialne pozwalają nam przetrwać i zadbać o nasze podstawowe potrzeby. Obecnie od wielu miesięcy cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa, która zaczęła systematycznie hamować sferę popytową,Czytaj dalej „Drukowanie pieniędzy receptą na kryzys? – Akademia Magii Reaktywacja iluzjonista Rafał Mulka”

Caps and balls – gra w Trzy kubki- iluzjonista Rafał Mulka

Zdaniem jednego z najsłynniejszych iluzjonistów Harrego Houdiniego osoba która nie opanowała triku z trzema kubkami, nie może uważać się za iluzjonistę. Iluzja oparta na kubkach i kulkach towarzyszy ludzkości od tysięcy lat. Nikt chyba nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kto i kiedy wymyślił jej pierwszą wersję i czy rozpowszechniła się ona wraz zCzytaj dalej „Caps and balls – gra w Trzy kubki- iluzjonista Rafał Mulka”

Magiczne początki ze sztuką iluzji – od czego wszystko się zaczęło

Każdy człowiek ma swoje powołanie, jeśli potrafi połączyć je z pasją, by stworzyć z tego połączenia nie jedynie zawód lecz sposób na życie, to może tym uszczęśliwić nie jedynie siebie, lecz także i innych. Ta maksyma towarzyszy mi już od ponad dwudziestu lat… Sztuką iluzją zainteresowałem się już w 1994 roku poszukując czegoś ciekawego, oryginalnegoCzytaj dalej „Magiczne początki ze sztuką iluzji – od czego wszystko się zaczęło”

Pokazy iluzji na eventach firmowych- zaproś magię na swoją imprezę

Pokazy iluzji na eventach, imprezach firmowych, integracyjnych, konferencjach, jubileuszach, bankietach, galach… Jeżeli planują Państwo niezwykłe wydarzenie i cenią perfekcyjną realizację, szukają magicznej rozrywki na najwyższym poziomie, mają wysokie wymagania i stawiają na profesjonalizm, klasę i rzetelność to serdecznie zapraszamy do współpracy z iluzjonistą. Niezależnie od tego czy organizowana jest wystawna uroczystość dla kilkusetosobowej widowni czyCzytaj dalej „Pokazy iluzji na eventach firmowych- zaproś magię na swoją imprezę”

Czym jest iluzja…

Iluzja powstaje nie na scenie, nie w rękach artysty który posługuje się jedynie określoną techniką, zręcznością, czy rekwizytem. Iluzja powstaje w umyśle widza w którym zakodowane są określone schematy działania i postrzegania otaczającego nas świata. Podczas pokazu iluzji widz dostrzega, że dzieje się coś co tym schematom zaprzecza, wówczas łatwo stworzyć w jego umyśle złudzenie,Czytaj dalej „Czym jest iluzja…”


Follow My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: